image_pdfimage_print

Komandiniai mokymai

Daugumoje įmonių žmonės dirba ne po vieną, o grupėje, komandoje. Jei bandytume suformuluoti tikslų komandos apibrėžimą, komandą veikiausiai apibudintume kaip efektyviai dirbančią grupę, pasiekusią tokį integracijos lygį, kai veiklos efektyvumą lemia vaidmenų pasiskirstymas tarp komandos narių, jų tarpusavio santykiai, bendradarbiavimas ir motyvacija. Komandinio darbo rezultatai gerokai geresni negu didelių organizacijų grupių ar individualiai dirbančių žmonių darbo rezultatai.

Komandinis darbas įmonėje yra jos vidinės kultūros dalis, kuri skatina bendradarbiavimą. Į komandinį darbą orientuotoje aplinkoje, kiekvienas darbuotojas tiki, kad mąstymas ir kūrimas, planavimas ir sprendimų priėmimas bei užduočių atlikimas yra geriau atliekami tarpusavyje bendradarbiaujant. Tokioje aplinkoje žmonės jaučia, kad prisideda prie įmonės sėkmės.

Mūsų siūlomi aktyvūs komandiniai mokymai:

Tikslas:
Suteikti dalyviams žinių bei praktinių įgūdžių, kaip efektyviai komunikuoti ir dirbti komandoje, laikantis komandos taisyklių ir vieningai siekti bendrų tikslų.

Gaunama nauda:
Efektyvus komandinis darbas įmonėje padeda pasiekti geresnių rezultatų per trumpesnį laiką, darbuotojai geriau komunikuoja tarpusavyje, orientuoti į vieną bendrą įmonės tikslą.

Gerai subalansuotoje komandoje dažnai gaunamas sinerginis efektas, kai komandos sugebėjimų visuma yra didesnė už visų komandos narių sugebėjimų sumą.

collage-2016-02-15 (1)