image_pdfimage_print

LAIMĖTAS FINANSAVIMAS PROJEKTUI

„SPORTUOKIME SU DŽIAUGSMU – GYVENKIME SVEIKAI!“

Prienų „Žiburio“ gimnazija kartu su partneriais pradeda įgyvendinti projektą „Sportuokime su džiaugsmu – gyvenkime sveikai!“ bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2020-04-01 – 2023-11-30. Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma sudaro 19397,09 eurus, iš jų Fondo lėšomis apmokamos išlaidos sudaro 17457,38 eurus, 10 proc. turės būti apmokama iš nuosavų įstaigos lėšų.

Projekto partneriai: Sporto klubas „Birštono Nemunas“,  Prienų rajono savivaldybės Visuomenės Sveikatos biuras, Prienų rajono savivaldybės administracija, VšĮ „Krašto vitrina“.

Sporto projekto tikslas – išnaudojant mūsų rajono gamtines sąlygas įtraukti kuo daugiau mokinių, mokytojų, tėvų ir kitų bendruomenės narių į rekreacinį irklavimą, gerinant mokinių, mokytojų, bendruomenės narių sveikatą, ugdant meilę ir pagarbą savo mokyklos ir krašto tradicijoms.

Planuojamos pagrindinės projekto veiklos: Mokytojo Dienos Regatos organizavimas

kiekvienais metais spalio pradžioje, Kalėdinių concept 2 treniruoklių varžybų organizavimas kiekvienų projekto metų sausio pabaigoje, irklavimo vikingų laivais Nemunu treniruotės gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais, concept 2 treniruoklių treniruotės lapkričio, gruodžio ir sausio mėnesiais, savanoriška veikla renginių metu.

Projekto tiesioginiai dalyviai yra Prienų „Žiburio“ gimnazijos, Prienų rajono mokyklų, Kauno rajono/miesto mokiniai, mokytojai, tėvai ir kiti bendruomenės nariai.
Projekto laukiamas rezultatas – rekreacinis irklavimas taps aktyvia laisvalaikio praleidimo forma Prienų rajono savivaldybėje, Mokytojo Dienos Regata ir kalėdinės conspet 2 treniruoklių varžybos taps tradicinėmis. Dar vienas iš laukiamų rezultatų – mokinių sveikatos ir užimtumo pagerėjimas, komandinio darbo ir atsakomybės sustiprinimas, bendruomenės narių motyvavimas aktyviai fizinei veiklai, tėvai pagerins bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius su savo vaikais, susipažins su aktyvaus laisvalaikio praleidimo kartu su vaiku formomis išnaudojant turimas gamtos sąlygas, kiti bendruomenės nariai išbandys netradicinę sporto veiklą – irklavimą Nemunu – taip įsitraukdami į aktyvias fizines veiklas.